Obsługa rynku nieruchomości
Chciałbyś sprzedać mieszkanie lub lokal, jednak nie wiesz jak oszacować jego wartość? A może potrzebujesz wyceny w ramach zabezpieczenia kredytu na dom? Wszystko to jest bardzo skomplikowanym procesem, który obejmuje wiele matematycznych obliczeń i analiz. Jak wygląda profesjonalna obsługa rynku nieruchomości?
2018-01-10, 12:46

Analiza i wycena nieruchomości

Obsługa rynku nieruchomości obejmuje między innymi jego analizę oraz wycenę różnego rodzaju nieruchomości. Oszacować można wartość każdego rodzaju nieruchomości, począwszy od mieszkaniowych, przez przemysłowe i rolne, a kończąc na zabytkowych. Są one realizowane za pomocą skomplikowanych obliczeń matematycznych. Bardzo ważne jest, aby wszelkie wyceny aktywów majątkowych były przeprowadzane z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa, a także zgodnie ze standardami Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych. Analizy rynku nieruchomości natomiast są wykonywane za pomocą specjalistycznych modeli statystycznych, które analizują dane z różnych transakcji rynkowych. Jest to doskonały sposób na poznanie aktualnej sytuacji na danym rynku nieruchomości.

Na czym jeszcze polega obsługa rynku nieruchomości?

Usługą, która bardzo często wykonywana jest w ramach obsługi rynku nieruchomości są również inwentaryzacje architektoniczno-budowlane, w ramach których wykonywane są podziały lokali, a także zmiany sposoby użytkowania i różne ekspertyzy techniczne. Co więcej, realizowane są również procedury administracyjne w celu uzyskania odpowiednich pozwoleń, spełniających warunki budowlane. Na wspomniane działania ma wpływ szerokie grono specjalistów z różnych dziedzin.

obsługa rynku nieruchomości

Nasze Centrum Wycen i Analiz współpracuje z rzetelnymi profesjonalistami, którzy wspólnie pracują na sukces każdej sprawy. Sprawdź: obsługa rynku nieruchomości!

KONTAKT / AUTOR
Centrum Wycen i Analiz
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy